MENÍME “FÍHA”

NA DOBRÚ ZÁBAVU

Spoznaj recepty na zábavu s prekvapením.

OVOCNÁ DÚHA

OHODNOŤ RECEPT:
PRE DIEŤA VO VEKU:

OVOCNÁ DÚHA

OHODNOŤ RECEPT:
PRE DIEŤA VO VEKU:

PRÍSADY:

  • Rôznofarebné ovocie, svieže alebo z plechovky (jahody, banány, broskyňe, zelené hrozno, čučoriedky, čierne hrozno, slivky)
  • Špajle
  • Doska a nožík
  • Utierky Tento Kitchen Innovations

POSTUP PRÍPRAVY:

Hľadáte recept na chutný a k tomu zdravý dezert na teplé dni? Odporúčame pripravenie dúhových ovocných šašlíkov, ktoré Vašim deťom dodajú veľa vitamínov a dobre sa pritom zabavia! Začnite od dôkladného umytia ovocia a osušenia ich papierovými utierkami. Najlepšie na to budú utierky Tento Kitchen Innovations, ktoré majú certifikát pre styk s potravinami. Ďalej vezmite banány a väčšie ovocie pokrájajte na kocky veľkosti jahôd a hrozna. Napichnite ovocie na špajle v takom poradí, aby ich farby tvorili dúhu. Ak nemáte ovocie v niektorom zo 7 farieb, nemusíte sa obávať, pretože ovocná dúha, hoci aj nie celá farebná, bude chutnať výborne.

PREKVAPENIE:

Ovocné šašlíky budú tiež chutné a zdravé dokonca aj po niekoľkohodinovom uchovaní v chladničke. Aby sa však neobjavili žiadne prekvapenia a ovocie nestratilo svoju sviežosť alebo svoj chutný obraz, bude najlepšie, ak každý z nich zaviniete do papiera Tento Kitchen Innovations.