HŔSTKA SPOĽAHLIVÝCH RÁD TÝKAJÚCICH SA HYGIENY

ČISTOTA V MALÍČKU

ČISTOTA V MALÍČKU

Pravidelné čistenie a dezinfekcia povrchov v domácnostiach sa stali neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Aby sme vám pomohli udržať váš domov čistý, pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ako sa postarať o miesta s najväčším výskytom mikróbov.

POČÍTAČOVÁ KLÁVESNICA

Množstvo ľudí nevenuje pozornosť čisteniu klávesnice svojho počítača. Je pritom veľmi dôležité myslieť na túto jednoduchú činnosť, pretože baktérie, ktoré sa do klávesnice dostávajú z omrviniek jedla, zostávajú medzi klávesami. Prach, ktorý viaže vlhkosť, navyše vytvára ideálne prostredie pre ich rozmnožovanie. Dajte si počas práce pauzu a vyčistite klávesnicu pomocou papierovej utierky s kvapkou čistiaceho prostriedku.

CHYTRÝ TELEFÓN

V dobe, kedy každý z nás denne drží svoj chytrý telefón v rukách,nezabudnite na ich dezinfekciu. Pravidelne a dôrazne čistite a dezinfikujte obrazovku a puzdro svojich telefónov.

TIP: Použite špeciálny čistiaci prostriedok pre chytré telefóny a následne ich povrch utrite papierovou utierkou. Nielenže pravidelným dezinfikovaním dodržiavate správnu hygienu, ale vyčistite si aj menšie šmuhy na obrazovke a dodáte svojmu telefónu lesk.
DOPORUČUJEME:

Naše pevné 3-vrstvové utierky Tento Strong vám pomôže vyčistiť vaše elektronické zariadenia raz navždy.