Tento 3-vrstvový toaletný papier sa vyrába zo 100% čistej a jemnej celulózy


Drevo používané na výrobu produktov Tento pochádza z udržateľne spravovaných lesov

Tento pochádza z udržateľne spravovaných lesov, ktoré viac rastú, než sú využívané. Naše suroviny sú 100% vysledovateľné. Výsledkom je prirodzene bezpečný produkt, jemný a príjemný na dotyk.

Hygienické výrobky z čerstvých vlákien sú šetrné k životnému prostrediu

Pri výrobe zo 100% čistých čerstvých vlákien alebo celulózy sa dosahuje viac než 90% využiteľnosť surovín, čo je efektívnejšie a úspornejšie v porovnaní so 60% využiteľnosťou recyklovaných vlákien. Recyklované suroviny musia prejsť dôkladným čistením, aby boli vhodné k použitiu v produktoch určených pre osobnú hygienu, čo vyžaduje veľké množstvo vody a energie.

Pri výrobe produktov Tento sa materiál z čerstvých vlákien efektívnejšie dopravuje do výrobných závodov


a v porovnaní s dopravou recyklovaných vlákien tak dochádza k nizším emisiam CO2.

Vďaka 90% využiteľnosti čerstvých vlákien alebo celulózy je logistika spojená s ich dopravou efektívnejšia než v prípade recyklovaných vlákien. Pokiaľ by sme k výrobe produktov Tento využívali recyklované vlákna, potrebovali by sme približne dvakrát toľko dodávok materiálov na výrobu rovnakého množstva produktov.
Tento 3-vrstvové toaletné papiere sú vyrobené zo 100% celulózy a sú teda kvalitnejšie, hygienickejšie a vhodné pre citlivú pokožku

Čerstvé vlákna alebo celulóza dodáva našim produktom jemnosť a väčšiu pevnosť. Kúpou kvalitných papierových výrobkov môžete znížit ich spotrebu, pretože sa vyznačujú lepšou savosťou a pevnosťou.Výrobky zo 100% celulózy sú prirodzene čisté a bezpečné pre použitie pre osobnú hygienu.